Vyhledávání

Uživatel

Kategorie: Aktuality

závodíme jak nejlépe umíme

V sobotu 4.12. se na poháru Moravy 11-ti letých představili 2 brodští plavci. Tato mistrovská soutěž je vrcholem sezony pro tuto věkovou kategorii. Lucka Švestková vybojovala 3. místo na 200P a dvakrát se pak umístila v TOP10. Mezi žáky nás reprezentoval Jirka Mazůrek. Závody pokračují ještě zítra. Držíme pěsti!

Dnes se na poháru Moravy 11-ti letých představili 2 brodští plavci. Tato mistrovská soutěž je vrcholem sezony pro tuto věkovou kategorii. Lucka Švestková vybojovala 3. místo na 200P a dvakrát se pak umístila v TOP10. Mezi žáky nás reprezentoval Jirka Mazůrek. Závody pokračují ještě zítra. Držíme pěsti!

Zároveň Vám dlužíme report z minulého víkendu, kde jsme plavali na dvou frontách. Šárka Kadlecová (na fotografii) na Vánoční ceně Zlína, která byla zároveň 7. kolem českého poháru. Šárka se představila v 6 disciplínách, přičemž nejlepšího výsledku, v podobě postupu do finále B, dosáhla na 100P. Zároveň si na této trati 2x vylepšila osobní maximum .

Kromě Šárky, nás minulý víkend reprezentovali Lucka Matušíková, Míša Mazůrková, Vojta Plevka a Kryštof Tykal. Tato čtveřice se představila v Prostějově na Korona přeboru. Na těchto závodech si ještě mohli zlepšit časy z Krajských přeborů a většina z našich tak opravdu učinila - velká gratulace! Věříme, že jim tyto časy vynesou účast na Mistrovství ČR, které se koná příští víkend.