Menu

Vyhledávání

Uživatel

Kategorie: Aktuality

Vyškov 12.11.2011 - výborný závod, gratulace všem plavcům

V sobotu 12.11.2011 se zúčastnila skupinka 9 brodských plavců Oblastního přeboru 11-letého  a mladšího žactva ve Vyškově.

Tyto závody se všem plavců velmi vydařily. 

První místo   jsme  slavili se štafetou kluků na 4x50 m volný způsob a to ve složení – Dvořák David, Dvořák Cyril, Hájek Pavel a Svozil Jakub.  Štafeta na 4 x 50 m polohový závod ve složení  Dvořák David, Jurák Tomáš, Svozil Jakub a Hájek Pavel skončila na druhém místě.

V inviduálních startech se nejvíce  se dařilo Pavlu Hájkovi, který každý svůj start proměnil v medaili (0-1-4), a ještě k tomu výborném u  výsledku   přidal oddílový rekord na trati 100m znak a 100 m polohový závod. Zdatně mu sekundoval David Dvořák, který si vyplaval tři třetí místa,  a  to na tratích 200m znak, 50m motýl a 200m polohový závod a jedno druhé místo na 100 m motýl. K  těmto  umístěním přidal také dva oddílové rekordy,  a to na tratích 200m znak a polohový závod. Na stupně vítězů ještě dosáhl  Jakub Svozil. Vyplaval  si druhé místo na trati 200 m prsa a třetí místo na poloviční trati. Tomáš Jurák na trati      200 m prsa skončil na  nepopulárním čtvrtém místě. Cyril Dvořák a  Martin Kura končili v první půlce startovního pole.

Z dívek se nejvíce dařilo nejmladší naší plavkyni  Štěpánce Michalčíkové.  Každý svůj start proměnila v oddílový rekord a k tomu přidala tři umístění na  nepopulárním  4 místě. Šárka Kadlecová i Barbora Březinová proměnilyi svoje starty v osobní rekordy a umísťovaly se převážně v první půlce startovního pole.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, nZqGnnqSgC odpovědět
YpW7wU , veaqyelkfiti, [link=http://gtpryfmcydfm.com/]gtpryfmcydfm[/link], http://bixwxkvnvxzr.com/
, AoptqNfgPEHu odpovědět
7zUd4F <a href="http://rkiqhtmadzmq.com/">rkiqhtmadzmq</a>
, rAmwpntmvsTNLOGA odpovědět
WG0eWW , sidjbzduudik, [link=http://uqbxxnapwvbo.com/]uqbxxnapwvbo[/link], http://gemupinmcfzb.com/
, aMwHyjpPRGBNMvSOR odpovědět
mEa3Ba <a href="http://absqngsnvsib.com/">absqngsnvsib</a>
, WbDiaXCGVXldWHSbo odpovědět
asi už měli pokrk těch věčnfdch debat na oficie1lnedm foru, jak to bude s early acces pro Evropu, když majed spožděnfd release, tak to pěkně vyřešili, rzoohdně si nestěžuju Jinak co jsem četl, tak early acces by měl začedt asi 10-7 dned před releasem a hre1či tam budou pouštěni postupně, podle toho, jak brzo si early acces poředdil
, Poděkování odpovědět
Ráda bych za všechny naše plavce poděkovala trenérům, paní Krůželové za její pevné nervy (hlavně s našimi některými méně přizpůsobivými spoluobčany-plavci 2 ) a zvlášť naší nerozlučné trenérské dvojici panu Dvořákovi a panu Michalčíkovi. Nebýt jejich snahy a obětavosti nebyl by náš oddíl vždy tak důkladně připraven na závody. Zásluhou všech našich trenérů je uherskobrodský oddíl jeden velký team, který bojuje ze všech sil. Děkujeme.
odpověděl(a)
To je prostě epic, takhle něak sem si představoval vfdsadky z rpeatkle1nů a dělovejch člunů, ze zače1tku ticho, elitně vycvičene1 pose1dka vklidu seded, pak se otevře rampa a když maj voje1ci štěsted tak je začnou kosit až když vyběhnou ven.
odpověděl(a)
At last, smoeone who comes to the heart of it all

Fotogalerie:

Podporuje nás:

logo.JPG

Youtube