Menu

Vyhledávání

Uživatel

Kategorie: Aktuality

Nejlepšího sportovce zvolí opět čtenáři

~~Nejlepšího sportovce zvolí opět čtenáři

Uherské Hradiště Sportovec okresu 3. 2. 2016

Nejlepšího sportovce zvolí opět čtenáři

Ještě necelé dva měsíce bude na trůnu pro nejlepšího sportovce okresu Uherské Hradiště za rok 2014 sedět kajakářka Kateřina Pjajčíková z Ostrožské Nové Vsi. Zatímco v předchozích letech bojovala o titul nejlepšího sportovce okresu desítka sportovců, od letošního ročníku se výběr zúžil na sedm. „Chtěli jsme tuto dlouholetou anketu něčím obměnit. Často se na nás totiž obraceli rodiče malých sportovců, proč také neoceňujeme ty, kterým ještě nebylo patnáct let. Po zvážení všech pro a proti jsme se nakonec rozhodli vypsat anketu i pro tuto věkovou kategorii,“ vysvětluje změnu v této anketě Pavel Paška, šéfredaktor slováckého týdeníku DOBRÝ DEN S KURÝREM, který je vyhlašovatelem ankety.

V letošním ročníku tak bude na stránkách novin o titul sportovce okresu bojovat sedm nominovaných sportovců. Dalších sedm pak v kategorii do patnácti let. Další novinkou je hlasování o nejlepší sportovní kolektiv. „Tady bude probíhat hlasování pouze pomocí chytrých telefonů a tabletů přes aplikaci Idobryden, která je k dispozici zdarma ke stažení v obchodech jednotlivých telefonních platforem,“ doplňuje Pavel Paška.

O prestižní titul Sportovec okresu 2015 budou bojovat hokejista Radim Antonovič, fotbalistka Kamila Dubcová, gólman Milan Heča, střelec Miroslav Malůš, sprinter Zdeněk Stromšík, pákař Jaroslav Štůsek a softbalistka Tereza Vlčková. O nejlepšího sportovce do 15 let pak golfistka Magda Červinková, házenkářka Lucie Fleková, bikrosař Šimon Franta, plavkyně Štěpánka Michalčíková, autokrosař Martin Kadlečík, skifař Filip Řimák a hokejista Patrik Volas. Mezi sedmičkou nominovaných týmů jsou pak prvoligoví fotbalisté 1.FC Slovácko, prvoligové juniorky 1.FC Slovácko, fotbalisté ČSK Uh. Brod, florbalisté Hluku, pákaři Hluku, juniorské softbalistky Kunovic a hokejisté Uh. Ostrohu. 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Fotogalerie:

Podporuje nás:

logo.JPG

Youtube