Bronzová double Michalčíková

Plavkyně Štěpánka Michalčíková ze Spartaku Uherský Brod potvrdila příslušnost mezi republikovou špičku. Na domácím šampionátu třináctiletých v Mladé Boleslavi vybojovala bronzovou medaili na 100 i 200 metrů prsa.

„Štěpánka navíc každý start proměnila v nový osobní i oddílový rekord,“ dodala Renata Krůželová, předsedkyně plaveckého klubu. Michalčíková ještě startovala v závodě na 100, 200 a 400 m polohový závod, ve kterém obsadila desáté, sedmé a deváté místo.

Aneta Svozilová reprezentovala barvy klubu od Olšavy na mistrovství republiky dvanáctiletých v Trutnově. Na stometrové prsařské trati skončila šestadvacátá a na 200 m prsa doplavala 22. v novém osobním rekordu