Menu

Vyhledávání

Uživatel

Kategorie: Články

Krajské závody 11-ti letých a mladších

Krajské závody 11-ti letých a mladších

Krajské závody 11-ti letých a mladších

Dne 14.5.2016 se v Kroměříži konal Jarní oblastní přebor žactva 11letých a mladších  plavců Olomouckého a Zlínského kraje. V kategorii 11letých TJ Spartak Uherský Brod reprezentovaly Anna Gregůrková, Anika Janůšková, Ema Lapčíková a Natálie Motková. Anna Gregůrková skončila na druhém místě na 100 m prsa, Anika Janůšková  si odvážela třetí místo  na 100 m motýl a čtvrté na poloviční trati, na 400 m volný způsob si vyplavala druhé místo a třetí byla Ema Lapčíková.. Ema přidala ještě třetí místo na 100 m znak. Pro Natálii Motkovu to byly první závody, takže sbírala zkušenosti a společně si děvčata vyplavala 3 .místo ve štafetě 4 x 50 m volný způsob.
V kategorii 10letých nás reprezentovali Natálie Gregušková, Anna Mášová a Marek Žižka. Pro všechny to byly první závody, sbíraly zkušenosti a nasávaly atmosféru. Nejvíce se dařilo Anně Mášové, která si vyplavala při premiéře třetí místo na 50 m prsa a na dvojnásobné trati skončila na  čtvrtém  místě.
TJ Spartak Uherský Brod vyslal na závody i 9leté, a to Sofii Horákovou a Kryštofa Tykala. Nestačili jsem se divit,  jak si vedli. Sofie Horáková  obsadila první místo na 50  a 100 m prsa. Čtvrté místo na ni zbylo na 50 a 100 m volný způsob. Kryštof Tykal si vyplaval  první místo taky na 50 a 100 m prsa, čtvrté místo na něj zbylo na trati 50 m volný způsob.
Pro 10a11 leté plavce  byly tyto závody kvalifikační na Mistrovství ČR Morava.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Fotogalerie:

Podporuje nás:

logo.JPG

Youtube